Košík je prázdný.

Dětské hřiště Garden Life, dětská hřiště všeho druhu pro Vaše ratolesti


GARDEN-LIFE.CZ přináší dětem kvalitní a bezpečná dřevěná dětská hřiště různých rozměrů a velikostí i cenových kategorií. Novinkou jsou např. dětská hřiště Sioux, které vynikají svojí robustností, kvalitou a velmi nízkou cenou.


Dětské hřiště můžete různě kombinovat a sami si určíte zda vybavíte hřiště stanem, sítí na lezení, či skluzavkou. Vhodné pro zahrady s automatickou závlahou.


V kategorii houpačky najdete jak jednomístné houpačky, tak dvoumístné houpačky. Jestliže je houpačka uchycena karabinami, umožňuje lehčí a rychlejší výměnu za jiné houpačky. Pro děti od 6 měsíců do 3 let jsou určeny houpačky s pevnými zády, pro starší děti jsou vhodné jednodušší houpačky. Dvojmístné houpačky ocení jak děti, tak i maminky, které se mohou houpat zároveň s dětmi.


Skluzavky jsou určeny výhradně na domácí použití. Skluzavka se může použít samostatně nebo jako součást dětského hřiště. Jestliže zvolíte vlnitou či rovnou skluzavku, můžete prodloužit jízdní dráhu použitím dojezdu, který pasuje na obě skluzavky.

Pískoviště a hrací pulty s kryty svým designem podporují dětskou fantazii a chuť si hrát. Pultové pískoviště jsou velmi pohodlné i pro rodiče, kteří sdílejí hru se svými ratolestmi. Plastový povrch pískoviště zaručuje dlouhou životnost v exteriéru a bezpečnou hru vašich dětí.

Powered by Pesulap, Design by All4Web